LOADING CLOSE

HİZMETLERİMİZ

Fabrika3B 3 boyut; mimari, dış mekan, iç mekan, mobilya tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. 

Tüm bu projelerin sonuçlandırılmasındaki kalitemiz uzman bir mimarlık bilgisine dayanmaktadır.

3D GÖRSELLEŞTİRME
Dış mekan, iç mekan, model, mobilya veya özel üretim olan nesnelerin tasarım, çizgi, şekil, renk, biçim, doku, detaylarının 3 boyut çiziminin yapılması, gerçekçi görüntülerini (render) alarak, en iyi şekilde sunumu, her alanda faydalı olur.
360° SANAL GERÇEKLİK
Sanal Gerçeklik Deneyimini, VR’yi kullanarak veya kullanmadan modelinin içinde ve dışında 360° inceleyebilir, bir çok açıdan hareket edip kontrol edebilirsiniz. Sosyal platformlarda paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
TEKNİK ÇİZİM
Teknik çizimin faydaları saymakla bitmez. İmalat gecikmelerini asgariye indirir. Esas olarak projenini başından sonuna kadar maliyetleri denetler ve birim fiyat maliyetlerini düşürür. Müşteri memnuniyeti sağlar.
DİJİTAL MEDYA
Projeleriniz için elle tutulur bir sunum sağlamak için katalog tasarımı, broşür tasarımı, afiş tasarımı ve sosyal platformlar için banner tasarımı gereklidir. Sanal ortamdaki reklamınız içinde web sitesi tasarımını unutmamak gerekir. 

BİR ÇOK SEKTÖRÜN GEREKSİNİMİ

Fotorealistik düzeyde 3 boyutlu çizim, modelleme, render ve grafik hizmeti verdiğimiz müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemekte…

MİMARLAR

Yapıları estetik ilkeler ve kültürleri doğrultusunda dizayn eden bunu yaparken ise kullanıcı isteklerini göz önünde bulunduran ve paralelinde yapım sürecini de kontrol eden mimarlarımız, tasarlanan projeyi detaylı olarak müşterilerine anlatmalarına ve sunumlarına muavenet etmek için Fabrika3b den 3 boyut çizim tasarım sunum hakkında destek alın. 3d görseller desteği ile projenin onaylanması etkilemiş olursunuz.

TASARIMCILAR

Yapı, alan veya model oluşturulmadan önce hayalinizdeki fikirlerinizi, tasarımlarınızı karşı tarafa daha kolay, dikkat çekici ve açıklayıcı biçimde aktarmak için dış mekan, iç mekan, mobilya ve model tasarımlarınıza Fabrika3B den destek alarak yüksek kalitede 3 boyutlu sunum çeşitliliğiyle göstererek şaşırtın, projenize daha kısa sürede onay alarak uygulamadaki oluşabilecek hataları ve yanlışları uygulamaya başlamadan önce önleyin.

ÜRETİCİLER

Üretime başlamadan önce imal etmek istediğiniz ürünün gerçekteki halini 3d resim üzerinde veya  Artırılmış gerçeklik sunumlarıyla tüm açılarında detaylıca incelemek ve eksikleri görmek veya eklemek istediğiniz kısımları üretime başlamadan üründe nasıl durduğunu görmek için profesyonel olarak Fabrika3B den destek alın. Sanal ortamda ürünlerinizin fotogerçekçi 3D render görselini, özelliğini ve videosunu paylaşın.

SEKTÖRLER

Emlak alanında konut ve ticari mülklerin satışı için reklam materyalinde, turizm alanında dekorasyonları daha farklı eşsiz halinde 3d fotogerçekçi görüntü oluşturma.. Reklam broşür, web siteleri için en yüksek kalitede 3d render görüntüleri..  Mimarlık ofisleri, inşaat firmaları, reklam ajansları, tıp alanında 3 boyut ihtiyacı olan tüm sektörler için çalışıyor ve görsel-işitsel-sunum teknolojileri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır..